Formularz zgłoszeniowy do IV edycji konkursu „Zwyczajnie Aktywni”

Konkurs „Zwyczajnie Aktywni” skierowany jest do organizacji zrzeszających pacjentów, bądź opiekunów pacjentów cierpiących na autoimmunologiczne choroby zapalne z obszaru reumatologii, gastroenterologii oraz dermatologii, a także chorych na wirusowe zapalenie wątroby typu C (zakażonych HCV). Celem konkursu jest wyłonienie najlepszych projektów mających na celu zwiększenie szans chorych na rynku pracy i ich aktywizację zawodową. W tegorocznej edycji do konkursu można również zgłosić projekty wspierające aktywizację fizyczną osób chorych, w tym rehabilitację umożliwiającą im funkcjonowanie w sposób niewykluczający z życia społecznego. Nagrodzone organizacje otrzymają granty finansowe na realizację zgłoszonych projektów. Termin przyjmowania zgłoszeń upływa 16 stycznia 2017 r.

Przy wypełnianiu formularza zachęcamy do korzystania z dołączonej INSTRUKCJI, która wyjaśnia krok po kroku, jak powinien on zostać uzupełniony. Prosimy o wypełnienie formularza prostym i zrozumiałym językiem. Proszę pamiętać, że nie ma obowiązku wykorzystywania maksymalnej liczby znaków dozwolonych w danym polu.

Aby zgłosić się do konkursu, należy wypełnić formularz zgłoszeniowy i przesłać go organizatorowi. Można to zrobić na kilka sposobów.

1. Za pośrednictwem strony internetowej www.zwyczajnieaktywni.pl. Aby wypełnić znajdujący się tam formularz, należy najpierw założyć konto na stronie.

2. Przesyłając pocztą wydrukowany i wypełniony odręcznie lub pismem maszynowym formularz, do pobrania ze strony www.zwyczajnieaktywni.pl Dokument należy wysłać na adres: Biuro Konkursu „Zwyczajnie Aktywni”, ul. Paryska 23a, 03-945 Warszawa. Proszę pamiętać, że fragmenty nieczytelne w formularzu zostaną pominięte podczas oceny projektu.

3. Przesyłając wypełniony formularz wymieniony w pkt. 2 mailem na adres: konkurs@zwyczajnieaktywni.pl

Rejestracja

Zarejestruj się, jeżeli nie masz jeszcze konta w naszym serwisie.
Na Twój adres e-mail zostanie wysłana wiadomość aktywująca konto!

Login

Hasło

Powtórz hasło

E-mail

Nr telefonu


Logowanie

Zaloguj się aby wypełnić formularz zgłoszeniowy.

Login

Hasło