„Zwyczajnie Aktywni” – przedłużenie terminu przesyłania zgłoszeń do 15 września br.

Do 15 września br. organizacje i stowarzyszenia pacjentów z trzech obszarów: dermatologii, reumatologii oraz gastroenterologii mogą przesyłać swoje zgłoszenia do tegorocznej edycji projektu „Zwyczajnie Aktywni”. Celem inicjatywy jest aktywizacja zawodowa osób dotkniętych Autoimmunologicznymi Chorobami Zapalnymi. Przedłużenie terminu podyktowane jest prośbą organizacji pacjentów, które dzięki innowacyjnym pomysłom, chciałyby wpłynąć na zwiększenie aktywizacji zawodowo chorych.

Formularz zgłoszeniowy i regulamin konkursu są dostępne na stronie internetowej www.zwyczajnieaktywni.pl. Na trzy najlepsze inicjatywy czekają nagrody w postaci grantów na realizację aktywizacji zawodowej podopiecznych.
Zgłoszenia przyjmowane są do 15 września 2014 roku w Biurze Konkursu przy ul. Paryskiej 23A, w Warszawie oraz drogą mailową: konkurs@zwyczajnieaktywni.pl.

Honorowy Patronat nad II edycją projektu „Zwyczajnie Aktywni” objęli Minister Pracy i Polityki Społecznej, Rzecznik Praw Obywatelskich oraz Główny Inspektor Pracy.

Możliwość komentowania jest wyłączona.